2. 1. 2017 - PR

Spolek studentů Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně pro Vás i letos pořádá tradiční Reprezentační ples, který se uskuteční dne 17. 3. 2016 od 20:00 v Kulturním domě ve Velkých Bílovicích.

5. 12. 2016 - Ing. Markéta Flekalová, Ph.D.

Absolventka Pavla Kratochvílová přebírá cenu

Pavla Kratochvílová, absolventka oboru Zahradní a krajinářská architektura, získala 1. místo v kategorii diplomových prací v Soutěži diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji, kterou každoročně pořádají Lipka – školské zařízení...

27. 10. 2016 - PR

Výroba vína v keramických nádobách kvevri v článku ČT24 a relaci České televize "Události v regionech (Brno)".

21. 10. 2016 - Ing. Aleš Jezdinský, Ph.D.

Krátké video z degustace zeleninových salátů z netradičních a méně známých druhů zelenin.

23. 9. 2016 - Ing. Aleš Jezdinský, Ph.D.

Na výstavě melounů ve vestibulu Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity se sídlem v Lednici ochutnávali návštěvníci zhruba z dvou set druhů této zeleniny. Foto: DENÍK/Michal Hrabal

Článek v Břeclavském deníku o výstavě největšího sortimentu odrůd vodních melounů vypěstovaných v České republice, která proběhla ve vestibulu budovy A v areálu Zahradnické fakulty MENDELU.

22. 9. 2016 - PR

Tematické zahrady "Labyrint přírody a ráj zahrad" v relaci České televize "Týden v regionech (Brno)".

12. 9. 2016 - PR

před → po

Zahrada v srdci kampusu Zahradnické fakulty MENDELU se sídlem v Lednici byla přihlášena do hlasování o nejlepší proměnu roku 2016.

29. 6. 2016 - PR

Foto: www.jedu.cz

Minulý týden proběhlo Mistrovství ČR v autostopu, které vyhráli studenti Zahradnické fakulty Lucia Ragasová a Vít Vomáčka.

3. 3. 2016 - PR

Rozhovor Marka Ebena s krajinářským architektem a dendrologem, akademickým pracovníkem ZF MENDELU.

11. 12. 2015 - PR

Rozhovory s akademickými pracovníky Zahradnické fakulty MENDELU o zahradní a krajinářské architektuře.