Vánoční zastavení na Rybničním zámečku

Výstava

V pořadí již osmé Vánoční zastavení, tentokrát na téma "Tak trochu jiné Vánoce". Prostory klasicistního zámečku budou vyzdobeny květinovými stylizacemi vánočních stromků, které vhodně doplní i výstava obrazů Zimní motivy malíře Vladimíra Znamenáka.  Výzdobu zámečku připravují studenti a pedagogové Zahradnické fakulty spolu s rektorátem Mendelovy univerzity v Brně, v letošním roce ve znamení 30. výročí vyhlášení samostatné Zahradnické fakulty MENDELU se sídlem v Lednici.

V neděli 20. 12. 2015 vystoupí na Rybničním zámečku trubači z Lesnické a dřevařské fakulty MENDELU, kteří zahrají klasickou loveckou hudbu i vánoční melodie, a to v 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00 hod. Na malé i velké návštěvníky čeká i model Rybničního zámečku opatřený novým osvětlením místností. Návštěvníkům zámečku bude poskytnuto drobné občerstvení.

Rybniční zámeček

• Město: Lednice