Demogreen 2017

30. 3. 2017 - PR

Mezinárodní odborná výstava inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy.


Výstava poskytne návštěvníkům komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zeleň a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a úzkých komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

V rámci daného zaměření výstavy budou rovněž prezentovány společnosti dodávající např. profesionální ruční nářadí, profesionální pracovní oblečení a jiné související s tematikou výstavy.

Kromě standardní ucelené prezentace širokého portfolia profesionální techniky Vám na výstavě budou i v rámci 3. ročníku předvedeny speciální stroje, které nejsou běžně k vidění. Opět se budeme snažit Vám představit zajímavé novinky a atypické stroje přímo v pracovním nasazení.

Po oba dva dny výstavy poběží pásmo odborných seminářů. Pro tyto účely bude na výstavě stejně jako v předchozích ročnících vymezen zvláštní prostor, kde bude opět zřízen speciální seminární stan s konferenčním zázemím a ukázková předváděcí plocha. Vybrané semináře pak kromě teorie budou obsahovat i praktické ukázky práce se stroji na dané téma.