Cenu Josefa Vavrouška 2019 získala studentka ZF MENDELU

10. 1. 2020
Bakalářská práce s názvem Krajinářská tvorba v prostředí lázeňských měst získala 1. místo v prestižní soutěži

 „Obhajobou naší práce to končit nemusí…“, říká studentka Petra Kunovská, vítězka Ceny Josefa Vavrouška 2019 v kategorii bakalářské práce.

 Bakalářská práce pod názvem Krajinářská tvorba v prostředí lázeňských měst byla obhájena na Zahradnické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, na studijním oboru Zahradní a krajinářské architektury. Vedoucí práce a konzultantkou byla doc. Dr. Ing. Alena Salašová.


Důležité je, že oceněná závěrečná práce dala podnětný impuls mimo jiné městu Jeseník, Lázním Jeseník a dobrovolníkům z řad veřejnosti, kteří nyní dále rozvíjí a posouvají myšlenky uvedené v práci.


Sama autorka dále skromně uvádí: „Stojí za to vybrat si i vlastní téma, které nás pohltí a bude nás bavit. Pokud věříme, že děláme něco užitečného a reálného, stojí zato zatnout všechny síly, aby naše práce byla co nejkvalitnější a nemuseli jsme se za ni stydět. Že jde o něco víc, než jen o rychle sfouknout další seminárku. Zároveň tím získáme i mnoho kontaktů a cenných zkušeností do budoucího života. Důvěra v to, že jsme udělali to nejlepší, co jsme mohli, pak člověku dodá neskutečnou sílu a odvahu prezentovat svou práci dál a může mít i nějaký další vývoj.“

 

Více aktualit

Všechny aktuality