Volby do akademických senátů byly zahájeny

21. 11. 2022
Návrhové kolo proběhne v termínu 21. - 27. listopadu 2022 elektronickou formou prostřednictvím aplikace v UIS.

Návrhové kolo voleb do Akademického senátu MENDELU a Akademického senátu ZF MENDELU proběhne elektronickou formou prostřednictvím aplikace Portál voliče v UIS.

V návrhovém kole v okrsku akademických pracovníků do AS MENDELU je možné vyplnit až 4 kandidáty, v okrsku akademických pracovníků do AS ZF MENDELU je možné vyplnit až 9 kandidátů. Studenti mohou za svůj volební okrsek vyplnit 2 kandidáty do AS MENDELU a až 6 kandidátů do AS ZF MENDELU. Návrhové kolo končí v neděli 27. listopadu 2022 ve 23:59. Výsledky budou zveřejněny následující týden. Volební kolo do AS ZF MENDELU pak proběhne v termínu 5. – 11. prosince 2022.

Členové Akademické obce Zahradnické fakulty MENDELU se sídlem v Lednici, akademičtí pracovníci a studenti, využijte svého práva a navrhněte kandidáty do obou senátů a zúčastněte se tak voleb.