16. 8. 2018 - PR (sif)

Nejen záplavu nádherných květů, ale i současné výstavnické a zahradnické trendy nabídne od čtvrtka Flora Olomouc. Tradiční výstavní akce slaví letos 60. narozeniny. Výročí připomene expozice, mapující historii, současnost a budoucnost Výstaviště Flora Olomouc. Prostory pavilonu A se promění v šest desítek „Rozkvetlých let", které byly pro Floru zásadní. Jedním ze tří architektů ústřední expozice Ing. Jiří Martinek, Ph.D. ze Zahradnické fakulty Mendelovy...

17. 3. 2017 - Doc. Dr. Ing. Petr Salaš

Ve dnech 8. - 9. března 2017 byl na Zahradnické fakultě MENDELU se sídlem v Lednici realizován tradiční workshop „Setkání s řediteli a zástupci středních škol 2017". Jednalo se již o 10. ročník této akce, jejímž cílem je setkání zástupců středních škol se zástupci odborných profesních svazů, příslušných státních institucí a akademických pracovníků Zahradnické fakulty.

7. 1. 2016 - Spolek studentů ZF MENDELU

Spolek studentů Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity pořádá tradiční Reprezentační ples, který se uskuteční dne 18. 3. 2016 od 20:00 v Kulturním domě ve Velkých Bílovicích.

18. 12. 2015 - PR

Mendelova univerzita v Brně ve spolupráci s obcí Lednice pořádají na Rybničním zámečku v Lednici ve dnech 18. - 20. prosince 2015 již osmé Vánoční zastavení, tentokrát na téma Tak trochu jiné Vánoce.

17. 9. 2015 - PR

Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně si minulý týden připomněla 30. výročí vyhlášení samostatné fakulty v Lednici. Oficiální oslavy byly věnovány nejen historii odborného vzdělávání a výzkumu na ZF MENDELU.

10. 9. 2015 - PR

Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně si dnes připomíná krásné 30. výročí vyhlášení samostatné fakulty v Lednici. Probíhající oficiální oslavy si kladou za cíl připomenout historii odborného vzdělávání a výzkumu na ZF MENDELU.

4. 9. 2015 - PR

Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně organizuje u příležitosti oslav 30. výročí svého trvání dne 11. září 2015 od 9.00 do 12.00 hodin mimořádný Den otevřených dveří.

27. 8. 2015 - Doc. Dr. Ing. Petr Salaš

Informace o realizaci akreditovaného kurzu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, který proběhl v Lednici na ZF MENDELU ve dnech 12. - 15. srpna 2015.

1. 4. 2015 - Doc. Dr. Ing. Petr Salaš

Letos se ve dnech 19. - 20. března uskutečnil osmý ročník diskusního semináře Setkání s řediteli a zástupci středních škol, který tradičně probíhá na akademické půdě Zahradnické fakulty MENDELU se sídlem v Lednici. Cílem každoročního setkání je prohloubení partnerství, výměna aktuálních informací, konzultace možností vzájemné spolupráce v dalším období a předání informací o realizovaných projektech jednotlivých škol.

16. 1. 2015 - Ing. Ivo Ondrášek, Ph.D.

V rámci bilaterální spolupráce programu Erasmus+ mezi Zahradnickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně a chorvatskou Zemědělskou univerzitou v Križevci byly v roce 2014 realizovány výměnné učitelské mobility.