Vítejte na stránkách Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, která vychovala již několik generací specialistů v celé šíři zahradnického oboru. Uskutečňujeme strukturované bakalářské, magisterské a doktorské studium v denní i kombinované formě. Přímo v našem fakultním kampusu najdete ukázkové zahrady, rozsáhlou oborovou knihovnu, skleníky subtropických a tropických rostlin, specializované laboratoře, sklepní hospodářství, sortimenty okrasných a užitkových rostlin, sady, vinice a mnohé další. Nacházíme se také v samém srdci areálu UNESCO s nejnavštěvovanější památkou v ČR. Pokud se chcete dozvědět o rostlinách a jejich uplatnění v životě člověka více, je Zahradnická fakulta MENDELU tou nejlepší volbou.

 

  Aktuality

5. 6. od 17 hodin vás zveme na zahájení 14. land-artové výstavy studentů do Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně.

Jste absolventem Vysoké školy zemědělské, Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity nebo Mendelovy univerzity v Brně? Pak jste tady zcela správně.

Zveme vás o víkendu 8. – 9. června 2019 na bohatý program do areálu Zahradnické fakulty MENDELU.

Dne 21. května 2019 proběhlo v Lednici odborné kolokvium na téma Trendy ve výzkumu posklizňových technologií zahradnických produktů.

Dne 14. května 2019 proběhl na půdě Zahradnické fakulty MENDELU tradiční workshop Svazu skladovatelů ovoce.

všechny články