Centrální laboratoř se otevírá veřejnosti

4. 5. 2022 -

Chcete vidět, kde se znovuobjevovaly Mendelovy zákony? Přijďte se 17. května 2022 podívat do centrální laboratoře Mendelea.

Zveme vás na komentovanou prohlídku centrální laboratoře Zahradnické fakulty MENDELU.

Akce je určena pro zájemce z řad široké veřejnosti, obyvatele okolních obcí, pedagogy a další.

Komentovaná prohlídka začíná v 10:00, 11:00 a ve 13:00.

Akce se koná v budově L (bez č.p.). Sraz na volném prostranství vedle Mendelea (Valtická 334, Lednice).

Program:

• komentovaná prohlídka centrální laboratoře
  • doprovodný program odborných přednášek s tématikou nanočástic a jejich použití v zahradnictví
  • káva a drobné občerstvení

Z kapacitních důvodů je nutná předchozí rezervace na bit.ly/centr-lab

Akce je pořádána v rámci oslav G. J. Mendela, které probíhají po celý rok 2022 na Mendelově univerzitě v Brně.

Parkování: Parkoviště u Zahradnické fakulty MENDELU (za budovou A, Valtická 337, Lednice)